Vybíráme nové podlahy do kuchyně

Možná si pořizujete nové bydlení, nebo jste dospěli k názoru, že je na čase pustit se do rekonstrukce kuchyně. Začněte od podlahy, a to doslova. A jakou podlahu do kuchyně vybrat? Nejvhodnější jsou laminátové i PVC podlahy. Mají vlastnosti, které jsou pro podlahu v kuchyni žádoucí.

Laminátové podlahy do kuchyně

Je třeba si uvědomit, že kuchyně je namáhaným prostorem, což musíte zohlednit při výběru nové podlahy. Pro tyto účely se báječně hodí laminátové podlahy, jejichž konstrukce jsou velmi tvrdé a odolné proti odření a poškrábání. A sami jistě víte, že při přípravě pokrmů, ale i dalších činnostech, může při výběru neodolné podlahy dojít k jejímu poškození velmi snadno.

Laminátové podlahy jsou odolné i proti běžných chemikáliím používaným v domácnostech. Dále vás potěší dlouhá životnost, stálý vzhled, ale také jednoduchá pokládka, kterou zvládne i šikovnější laik. Pokládka laminátové podlahy se totiž obejde bez kytování či lakování. Bude se vám zamlouvat rovněž nízká cena.

PVC podlahy do kuchyně

A co PVC podlahy? I ty jsou do kuchyně vhodné a cena vás opět příjemně překvapí. Navíc se vyrábí v mnohých designech, takže snadno sladíte podlahu se zbytkem kuchyně.

PVC podlaha se vyznačuje pružným povrchem, který zajistí její mechanickou odolnost. Hospodyňky ocení také její nenáročnou údržbu. Můžete ji omýt navlhčeným hadrem či vysát vysavačem.

Z dalších oblíbených vlastnosti PVC podlahy to jsou zvuková izolace, možnost podlahového vytápění a tento druh podlahy vyhovuje i alergikům.

Nakupujte u seriózních prodejců

Ať už kupujete jakékoliv podlahy do kuchyně či kamkoliv jinam, dbejte na to, abyste je nakupovali u seriózních prodejců, kteří vám zaručí jejich kvalitu. Vhodnou volbou je například společnost Plancher, mající na našem trhu již delší tradici.


18.03. 2014 21:14

Články Objev Podlahy

Objev Podlahy -

Vinylová podlaha Amorim Premier Real, dostupný luxus pro váš domov

V tomto článku se dozvíte všechny důležité informace o portugalské vinylové podlaze Amorim Premier Real, která se řadí mezi ty luxusnější na českém trhu. Jedná se o jedny z nejžádanějších a nejoblíbenějších podlah. Vinylová podlaha se vyrábí z polyvinylchloridu, což mnozí znají pod zkratkou PVC. Samotná podlaha se skládá z několika různých vrstev, je heterogenní, ale s odlišnými specifiky. Tuto podlahu můžete volně položit plovoucím způsobem nebo celoplošně lepit. Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Dřevěné mozaiky - to je vůně dřeva a Orientu ve vašem interiéru

Stavíte dům, plánujete rekonstrukci bytu či vlastní kanceláře a přemýšlíte, čím interiér prostoru ozvláštnit? Dřevo je jedním z materiálů, který je nadčasový, kvalitní a především působí velice útulně a příjemně v jakémkoliv provedení. Pokud ale toužíte po dřevě s příběhem a tajemstvím, vylepšete svůj domov luxusními obklady z lodního dřeva z Dálného východu. Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Dřevěné podlahy Boen DesignWood

Pořízení dřevěné podlahy je možné bezpochyby ohodnotit jako šťastné rozhodnutí. Existuje jich však celá řada druhů, a proto by měl zákazník vždy vědět, který typ je pro něho ideálním řešením. Zobrazit článek >