Vinylová podlaha Amorim Premier Real, dostupný  luxus pro váš domov

V tomto článku se dozvíte všechny důležité informace o portugalské vinylové podlaze Amorim Premier Real, která se řadí mezi ty luxusnější na českém trhu. Jedná se o jedny z nejžádanějších a nejoblíbenějších podlah. 

 

 

Vinylová podlaha se vyrábí z polyvinylchloridu, což mnozí znají pod zkratkou PVC. Samotná podlaha se skládá z několika různých vrstev, je heterogenní, ale s odlišnými specifiky. Tuto podlahu můžete volně položit plovoucím způsobem nebo celoplošně lepit. 

 

Výhody:

- je příjemná a teplá na dotek

- vhodná pro alergiky

- odolná proti vlhku a vodě

- snadná na údržbu

- dokáže věrohodně imitovat dřevo, kámen, dlažbu či kov

- je vysoce chemicky odolná

- silná nášlapná vrstva

- snadná opravitelnost - může se vyměnit dílec za dílec

- vhodná do domova, tak do komerčních prostor

- velký výběr designu (exotické dřeviny, skleněné dlaždice, korek nebo kámen)

- vysoká odolnost proti opotřebení a poškrábání

- vzájemná kombinovatelnost vzorů a dezénů

- ekonomický výhodná, zvláště pro členité prostory (malý prořez)

 

Nevýhody:

- vysoké nároky na povrch, podklad musí být rovný a hladký

- vyšší pořizovací cena

 

 

Vinylová podlaha Amorim Premier Real patří mezi luxusní dílce, u kterých se kombinují výhody korku a nejmodernější technologie používaných při výrobě podlah. Důležitý u nich je komfort při jejich užívání, skutečná krása a hlavně neomezující odolnost povrchu. Zároveň jsou ale také pravou ekologickou volbou, bez obsahu škodlivých ftalátů. 

 

Poslední, ale zároveň tou nejdůležitější výhodou podlahy Amorim  je fakt, že se hodí kamkoliv, dokonce i do koupelny. Nemá žádné technické omezení, takže ji můžete použít jak do komerčních prostor, tak i do vaší domácnosti. Díky jejich vysoké odolnosti se doporučují i do chodeb nebo kuchyní, obývacích jídelen, ale také třeba závodních jídelen a hal.

 

Přijďte si vybrat novou krytinu osobně -  zveme vás do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

 

 

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.supellex.cz/


27.08. 2019 14:15

Amorim - vinyl - dekor - dub - hnedy Amorim - vinyl - dekor - borovice

Články Objev Podlahy

Objev Podlahy -

Vinylová podlaha Amorim Premier Real, dostupný luxus pro váš domov

V tomto článku se dozvíte všechny důležité informace o portugalské vinylové podlaze Amorim Premier Real, která se řadí mezi ty luxusnější na českém trhu. Jedná se o jedny z nejžádanějších a nejoblíbenějších podlah. Vinylová podlaha se vyrábí z polyvinylchloridu, což mnozí znají pod zkratkou PVC. Samotná podlaha se skládá z několika různých vrstev, je heterogenní, ale s odlišnými specifiky. Tuto podlahu můžete volně položit plovoucím způsobem nebo celoplošně lepit. Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Dřevěné mozaiky - to je vůně dřeva a Orientu ve vašem interiéru

Stavíte dům, plánujete rekonstrukci bytu či vlastní kanceláře a přemýšlíte, čím interiér prostoru ozvláštnit? Dřevo je jedním z materiálů, který je nadčasový, kvalitní a především působí velice útulně a příjemně v jakémkoliv provedení. Pokud ale toužíte po dřevě s příběhem a tajemstvím, vylepšete svůj domov luxusními obklady z lodního dřeva z Dálného východu. Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Dřevěné podlahy Boen DesignWood

Pořízení dřevěné podlahy je možné bezpochyby ohodnotit jako šťastné rozhodnutí. Existuje jich však celá řada druhů, a proto by měl zákazník vždy vědět, který typ je pro něho ideálním řešením. Zobrazit článek >