Laminátové plovoucí podlahy Egger – výprodej zásob a výběhových kolekcí

Říkáte si, proč si někdo při rozhodování o výběru podlahové krytiny vybere laminátovou plovoucí podlahu? Důvodů je hned několik. V první řadě jde o oblíbený poměr: cena – výkon. Nemusíte sáhnout nijak hluboko do kapsy a přitom získáte kvalitní podlahovou krytinu, vypadající jako dřevo. Svými vlastnostmi se velmi blíží vinylu. Díky nim jsou použitelné ve všech typech prostor. Od bytů, přes rodinné domy až po kancelářské prostory.

 

Pokud si laminátovou plovoucí podlahu hodláte pořídit, jako experta na ně doporučujeme společnost Egger. Můžete uvažovat například o plovoucích podlahách ve výprodeji. Zaručené tipy, jak se k nim dostat na vás čekají na konci článku.

Egger – výrobce (nejen) laminátových podlah

Společnost Egger se na trhu pohybuje již od roku 1961. Původně se orientovala na výrobu dřevotřískových desek. Postupně se z malého rodinného podniku stal veliký byznys, jeho základ však stále spočívá v rodině Eggerů. Po Fritzu Eggerovi seniorovi, převzali vedení bratři Michaeal a Fritz, kteří dodnes určují, jakým směrem se bude vývoj firmy ubírat.

 

Vysoce kvalifikovaní a zdatní zaměstnanci pomáhají k tomu, že se firma Egger katapultovala mezi přední výrobce dřevomateriálů na evropském kontinentu. Nyní výroba probíhá na sedmnácti místech. Ze všech vycházejí vysoce kvalitní výrobky, které podstoupily řadu testování a jsou přímým výsledkem inovativních metod firmy Egger.

Laminátové plovoucí podlahy Egger

Základními charakteristickými znaky laminátových plovoucích podlah Egger jsou styl a robustnost. Jako dřevo vypadající podlahy jsou zároveň snadné na údržbu.

 

Tím, že se na laminátové plovoucí podlahy používají vzory dřeva, se zdůrazní přírodní rustikální styl, který se hodí do každého interiéru. Ať už se jedná o moderní domácnosti či starší domy, dřevěný design bude vždy v kurzu.

 

Pro zaryté zastánce přírodních materiálů je dobrou zprávou, že na výrobu plovoucích podlah z laminátu značky Egger se používá průmyslové dřevo a odřezky certifikované PEFC. Žádná změkčovadla ani PVC v nich nenaleznete, díky čemuž je možné je kompletně recyklovat.

 

Podíváme-li se na ně z designové stránky. Drží krok s moderními trendy, v některých případech je dokonce udávají. Designéři všech kolekcí se snaží vyjít maximálně vstříc koncovým uživatelům a jejich požadavkům.

 

Aktuální nabídka čítá pětici různých stylů. Každý z nich se vyznačuje vlastním originálním vzhledem. Jedná se o styly: Authentic, Materials, New Natural Style, Vintage a Pure Modern. O jejich charakterech lze mnohé vyčíst již z názvů.

 

V čem jsou laminátové plovoucí podlahy Egger výjimečné

Mimo již zmiňované robustnosti či skvěle vypadajícího designu patří mezi jejich silné stránky i dlouhá životnost, snadná údržba a vysoká odolnost a to jak proti UV záření, tak proti nárazu.

Unikátní formáty

Laminátové podlahy Egger nabízí jejich výrobce v různých formátech palubek. Od moderních stylů s dlouhými a širokými lamelami až po ty klasické až selsky vypadající.

Fascinující povrch

To hlavní, čeho si na laminátové podlaze všimnete, je její povrch. Vypadá velice přirozeně. Co se týče konkrétních vzhledů, velmi populární jsou keramické či kamenné dekory. Praktickým řešením pro každého jsou matné povrchy ve stylu olejované dřevěné podlahy.

Speciální technologie

Za zmínku stojí zejména technologie Aqua+. Po jejím použití jsou laminátové podlahy Egger výrazně odolnější proti účinkům vody, čímž se otevírají nové příležitosti pro jejich využití. V porovnání s běžnými laminátovými plovoucími podlahy jsou ty od společnosti Egger až pětkrát odolnější vůči vlhkosti.

Záruka tří bodů

Ke každému výrobku se garantují tři hlavní zásady:

·        Hygiena (snadná údržba a čištění)

·        Odolnost proti nárazům

·        Dlouhá životnost

Ekologie

Na výrobu plovoucích podlah z laminátu značky Egger se používá průmyslové dřevo a odřezky certifikované PEFC. Žádná změkčovadla ani PVC v nich nenaleznete, díky čemuž je možné je kompletně recyklovat.

DETAILY VÝROBKU

1.           Odolný, otěruvzdorný povrch

2.           Kresba dekoru

3.           Vodě-odolná nosná deska z přírodních dřevěných vláken

4.           Protitah

Výprodej zásob a výběhových kolekcí laminátových plovoucích podlah Egger

Nyní se dostáváme k velmi lákavé nabídce, která dokáže vašemu rozpočtu ušetřit nejednu korunu. Ve výprodejích se dají obecně sehnat velmi zajímavé kousky za skvělé ceny. Pro případ laminátových podlah Egger tuto definici splňuje královehradecký obchod BARKOTEX. Jeho nabídka laminátových plovoucích podlah ve výprodeji je téměř neodolatelnou.

 

Pokud tedy aktuálně disponujete potřebou koupě podlahové krytiny z laminátu, ty od společnosti Egger můžete získat už od 200,- za 1 metr čtvereční.

 

Všechny produkty společnosti BARKOTEX můžete také zhlédnout v showroomu v Poděbradské ulici v Praze 9, v Šafránkově ulici v Praze 5, ve Vinohradské ulici v Praze 2, v Havlíčkově ulici v Praze 1, v Sochorově ulici v Brně a v Zemědělské ulici v Hradci Králové. V Hradci Králové se kromě skladového areálu nachází již zmíněná outletová prodejna, kde na vás čekají zvýhodněné plovoucí podlahy – výprodej zásob a výběhových kolekcí! (www.barkotexoutlet.cz)


24.06. 2016 10:19

Laminátové plovoucí podlahy Egger - dekory ve výprodeji Laminátové plovoucí podlahy Egger - detail Laminátové plovoucí podlahy Egger Laminátové plovoucí podlahy Egger Laminátové plovoucí podlahy Egger Laminátové plovoucí podlahy Egger Laminátové plovoucí podlahy Egger Laminátové plovoucí podlahy Egger

Články Objev Podlahy

Objev Podlahy -

Vinylová podlaha Amorim Premier Real, dostupný luxus pro váš domov

V tomto článku se dozvíte všechny důležité informace o portugalské vinylové podlaze Amorim Premier Real, která se řadí mezi ty luxusnější na českém trhu. Jedná se o jedny z nejžádanějších a nejoblíbenějších podlah. Vinylová podlaha se vyrábí z polyvinylchloridu, což mnozí znají pod zkratkou PVC. Samotná podlaha se skládá z několika různých vrstev, je heterogenní, ale s odlišnými specifiky. Tuto podlahu můžete volně položit plovoucím způsobem nebo celoplošně lepit. Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Dřevěné mozaiky - to je vůně dřeva a Orientu ve vašem interiéru

Stavíte dům, plánujete rekonstrukci bytu či vlastní kanceláře a přemýšlíte, čím interiér prostoru ozvláštnit? Dřevo je jedním z materiálů, který je nadčasový, kvalitní a především působí velice útulně a příjemně v jakémkoliv provedení. Pokud ale toužíte po dřevě s příběhem a tajemstvím, vylepšete svůj domov luxusními obklady z lodního dřeva z Dálného východu. Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Dřevěné podlahy Boen DesignWood

Pořízení dřevěné podlahy je možné bezpochyby ohodnotit jako šťastné rozhodnutí. Existuje jich však celá řada druhů, a proto by měl zákazník vždy vědět, který typ je pro něho ideálním řešením. Zobrazit článek >