Když laminátové podlahy, tak pouze laminátové podlahy Pergo a Parador!

Plovoucí laminátové podlahy byly poprvé vyrobeny v roce 1977 ve Švédsku a jejich prodej začal o tři roky později, jedná se tedy o jeden z novějších typů podlahových krytin. Přestože laminátové podlahy měly v době uvedení do prodeje mnoho nedostatků, během let došlo k výraznému zlepšení jejich kvality a dnešní laminátové podlahy jsou tak schopné konkurovat všem ostatním typům podlah. Velikým lákadlem pro zákazníky je nejen nízká cena, ale také možnost vybrat si ze široké škály barev a vzorů.

Plovoucí laminátové podlahy se skládají ze tří vrstev

Laminátové podlahy jsou složeny ze tří vrstev, nejníže položená vrstva je impregnovaná, což má za následek omezení působení vlhkosti a tvarovou stabilitu. Prostřední vrstva je pak tvořena nosnou deskou vyrobenou z dřevěného materiálu. Nejvýše položená vrstva s dekorativní funkcí, která však zároveň podlaze dodává větší odolnost, je vyrobena z pryskyřičné celulózy.

Proč jsou laminátové podlahy tak oblíbené?

Kvalitní laminátové podlahy mají řadu výhod, mezi něž patří:

  • Velice jednoduchá údržba
  • Barevná stálost
  • Vysoká odolnost vůči vytváření
  • Možnost jednoduše vyměnit poškozenou lamelu
  • Odolnost vůči mechanickému poškození
  • Možnost umístění na podlahové topení
  • Široká škála vzorů a barev
  • Možnost použití nejen do bytu či domu, ale i do kanceláře
  • Antistatické a antialergické vlastnosti
  • Nízké pořizovací náklady a vynikající poměr cena/výkon

S instalací podlahy se raději obraťte na profesionály

Pokud máte již s pokládkou podlah nějaké zkušenosti, můžete se pokusit podlahu položit bez odborné pomoci. Pakliže si nicméně nejste zcela jisti procedurou pokládky, neváhejte a obraťte se na profesionály, kteří jsou zárukou perfektního výsledku.

Laminátové podlahy značky Pergo

Pořízení si laminátové podlahy je investicí do budoucnosti, a pokud si tedy chcete dopřát jen to nejlepší, mohly by Vás zaujmout laminátové podlahy Pergo. Díky unikátnímu patentovanému povrchu TitanX Surface jsou totiž podlahy Pergo mimořádně odolné a kvalitní ve všech ohledech. V naší nabídce si můžete vybrat ze široké škály barev či vzorů, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Laminátové podlahy značky Parador

Další přední značkou laminátových podlah je Parador. Laminátové podlahy Parador jsou navrhovány předními světovými designéry, a kromě mimořádné kvality materiálu tak disponují i originálními motivy. Parador tak nabízí obsáhlou škálu laminátových podlah věrně napodobujících masivní dřevo, beton či kámen.

Laminátové pobočky Barkotex – navštivte nás v Praze, Brně nebo Hradci Králové

Pakliže Vás laminátové podlahy zaujaly a chtěli byste se inspirovat jednou z nejširších nabídek kvalitních laminátových podlah, navštivte pobočku společnost Barkotex. Kompletní sortiment laminátových podlah je zákazníkům k dispozici v showroomu společnosti Barkotex v Poděbradské ulici na Praze 9, kde si můžete vybrat z téměř neomezené nabídky různých barev a motivů. Společnost Barkotex má pobočky v Praze či v Brně a v Hradci Králové je zákazníkům i dispozici outletová prodejna, ve které jsou k dostání podlahy za mimořádně nízké výprodejové ceny, a naleznete zde samozřejmě také sekci laminátové podlahy – výprodej.


26.05. 2015 15:58

Laminátové podlahy

Články Objev Podlahy

Objev Podlahy -

Vinylová podlaha Amorim Premier Real, dostupný luxus pro váš domov

V tomto článku se dozvíte všechny důležité informace o portugalské vinylové podlaze Amorim Premier Real, která se řadí mezi ty luxusnější na českém trhu. Jedná se o jedny z nejžádanějších a nejoblíbenějších podlah. Vinylová podlaha se vyrábí z polyvinylchloridu, což mnozí znají pod zkratkou PVC. Samotná podlaha se skládá z několika různých vrstev, je heterogenní, ale s odlišnými specifiky. Tuto podlahu můžete volně položit plovoucím způsobem nebo celoplošně lepit. Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Dřevěné mozaiky - to je vůně dřeva a Orientu ve vašem interiéru

Stavíte dům, plánujete rekonstrukci bytu či vlastní kanceláře a přemýšlíte, čím interiér prostoru ozvláštnit? Dřevo je jedním z materiálů, který je nadčasový, kvalitní a především působí velice útulně a příjemně v jakémkoliv provedení. Pokud ale toužíte po dřevě s příběhem a tajemstvím, vylepšete svůj domov luxusními obklady z lodního dřeva z Dálného východu. Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Dřevěné podlahy Boen DesignWood

Pořízení dřevěné podlahy je možné bezpochyby ohodnotit jako šťastné rozhodnutí. Existuje jich však celá řada druhů, a proto by měl zákazník vždy vědět, který typ je pro něho ideálním řešením. Zobrazit článek >