Dřevěné podlahy – výprodejové i nové kolekce luxusních dřevěných podlah

Chcete-li mít doma ryze přírodní materiály, pak určitě nemůžete zapomenout na volbu podlahové krytiny. Asi nejideálnějším řešením jsou dřevěné podlahy. Je to právě dřevo, které představuje ryze přírodní materiál, který lze využít hned několika způsoby. Asi největší klasikou jsou dřevěné podlahy vyrobené z masivního dřeva. Takovéto podlahy se pokládají za pomocí celoplošného lepení. Mnohdy se ale také dají položit palubní desky na dřevěný rošt a vytvoří tak dojem skvělé přírodní dřevěné podlahy.

Doporučujeme: Dřevěné podlahy od společnosti Barkotex – ověřená společnost s dlouholetou tradicí dodává ty nejlepší podlahy, navíc za dostupné ceny.

Povrch dřevěných podlah

Povrch dřevěných podlah je řešen za pomocí laku, který se nanáší na podlahu ještě předtím, než dochází k jejímu položení. Dřevěné podlahy vypadají díky nátěru hezky a lze je nalakovat přesně v takovém odstínu, který potřebujete. Díky laku se dřevěné podlahy také mnohem lépe uklízejí a jejich údržba je maximálně pohodlná. Podlahovou plochu stačí pouze přejet mopem, který je navlhčený ve vodě smíchané s čisticím prostředkem a máte doma čisto.

Dřevěná podlaha působí doslova hřejivě a vytváří v interiéru spolu s některými dalšími dřevěnými prvky zcela specifickou atmosféru. Obávat se nemusíte ani toho, že by se do vašeho bytu či domu nehodila. Z hlediska svého designového provedení se jedná o maximálně flexibilní typ podlahové krytiny. Obrovskou devízou této podlahy je i její maximální výdrž. V průběhu používání interiéru může dojít pouze k jejímu poškrábání, které lze řešit přebroušením kompletní podlahové plochy anebo jen částí, které byla poškozena.

Pokládka dřevěné podlahy je náročnější

U dřevěné podlahy je zapotřebí se jenom připravit na poněkud časově náročnější pokládku. Ta je zapříčiněna vcelku složitou montáží podlahy. Dřevěná podlaha ve většině provedení také není optimální pro využití podlahového vytápění. Dřevo je izolant a teplo by se tak jen složitě dostávalo na povrch. I v zimním období ale dokáže dřevěná podlaha udržet příjemnou teplotu, a tak se po ní dá často chodit i pouze v ponožkách.

Výprodej dřevěných podlah (akce a slevy)

Sháníte-li kvalitní dřevěné podlahy v akci za výprodejové ceny, doporučujeme společnost Barkotex, jejich skladový areál v Hradci Králové nabízí outletové dřevěné podlahy za velmi dobré ceny.


25.11. 2013 11:26

Články Objev Podlahy

Objev Podlahy -

Vinylová podlaha Amorim Premier Real, dostupný luxus pro váš domov

V tomto článku se dozvíte všechny důležité informace o portugalské vinylové podlaze Amorim Premier Real, která se řadí mezi ty luxusnější na českém trhu. Jedná se o jedny z nejžádanějších a nejoblíbenějších podlah. Vinylová podlaha se vyrábí z polyvinylchloridu, což mnozí znají pod zkratkou PVC. Samotná podlaha se skládá z několika různých vrstev, je heterogenní, ale s odlišnými specifiky. Tuto podlahu můžete volně položit plovoucím způsobem nebo celoplošně lepit. Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Dřevěné mozaiky - to je vůně dřeva a Orientu ve vašem interiéru

Stavíte dům, plánujete rekonstrukci bytu či vlastní kanceláře a přemýšlíte, čím interiér prostoru ozvláštnit? Dřevo je jedním z materiálů, který je nadčasový, kvalitní a především působí velice útulně a příjemně v jakémkoliv provedení. Pokud ale toužíte po dřevě s příběhem a tajemstvím, vylepšete svůj domov luxusními obklady z lodního dřeva z Dálného východu. Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Dřevěné podlahy Boen DesignWood

Pořízení dřevěné podlahy je možné bezpochyby ohodnotit jako šťastné rozhodnutí. Existuje jich však celá řada druhů, a proto by měl zákazník vždy vědět, který typ je pro něho ideálním řešením. Zobrazit článek >