7 hlavních výhod odnímatelných samolepících vinylových podlah Gerflor Virtuo Adjust 55

Přinášíme vám unikátní výčet všech důvodů, proč si zamilujete samolepící vinylovou podlahu Gerflor Virtuo Adjust.

Virtuo Adjust 55 je název výrobní řady luxusních a velice odolných samolepících vinylových dílců od francouzské firmy Gerflor. Jedná se o pružný materiál užitné třídy 33/42 (pro obytné i komerční prostory) se strukturovaným matným povrchem, perfektního vzhledu, umožňující velice rychlou pokládku (třeba i svépomocí) ale i snadnou demontáž podlahy.

Technické informace:

·        celková tloušťka 4 m

·        0,55 mm silná nášlapná vrstva s vrstvou PUR+ odolnou proti opotřebení

·        dvě kompaktní vrstvy vyztužené sklovláknitou mřížkou

·        spodní nylonová podložka, na kterou je nanesené lepidlo

Rozměry: Dřevo: 91,4 x 18,4; Kámen: 61 x 30,5

·        Povrchová úprava: PUR+

·        Počet lamel v balení (ks): Dřevo: 8; Kámen: 10

·        Obsah balíku (m2): Dřevo: 1,79; Kámen: 1,86

·        Zvuková izolace : dB 4

·        Redukce kročejového hluku: třída B

·        Skluznost za mokra: třída R9

·        Rozměrová stabilita: ≤ 0,15

·        Odolnost vůči bodovému zatížení: ≤0,10

·        Tepelná vodivost: W/(m.k) 0,25

·        Stálobarevnost: stupeň ≥ 6

·        Vlhké prostory: OK

·        Podlahové topení: OK - T° < 28°C

·        Elektrostatický náboj: kV < 2

·        Záruka pro bytové prostory: let 15

Snadná a rychlá pokládka

Velice rychlá a bezprašná pokládka nevyžadující použití žádného dalšího lepidla. Dílce jsou totiž na spodní straně opatřeny hustým lepidlem citlivému na tlak (po odstranění dílce, nezanechává zbytky lepidla na podkladu). Řezání obyčejným nožem s odlamovací čepelí, což je v podstatě také jediný nástroj, který budete potřebovat.

·        Vhodný povrch - Nejlepší povrch pro pokládku je samozřejmě rovný (≤ 5 mm na 2 metrech), tvrdý, pevný, suchý (bez vzlínající vlhkosti), čistý, hladký a bezprašný. Výrobce Gerflor nedoporučuje při instalaci podlahy použití žádných podložek.

Ideální pro renovace

Materiál se dá položit i na původní dlažbu, pokud mezi jednotlivými dlaždicemi nejsou spáry větší než 4 mm.

Odolnost proti vodě

Tato vinylová podlaha je určená do všech místností v bytě včetně kuchyně a koupelny. Své využití nalezne i v komerčních prostorech díky užitné třídě 42.

Vzhled

Každý dekor v kolekci Virtuo Adjust 55 je opatřen matnou strukturou a efektním zkosením hran na všech stranách každého vinylového dílce. Dílce jsou vyráběny ve formátech dlaždic i prken.

Údržba

Vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 se díky speciální PUR+ vrstvě velice snadno čistí a nevyžaduje žádnou zvláštní aplikaci dalších drahých ochranných emulzí.

Přemístitelnost

Odnímatelná vinylová podlaha se dá odlepit a (díky hustému lepidlu) znovu nalepit; lze tak snadno vyměnit třeba špatně nalepený nebo poškozený vinylový dílec uprostřed místnosti a to bez nutnosti rozebrání okolních dílů.

Šetrný k přírodě

Odnímatelný vinyl Gerflor Virtuo Adjust 55 je 100% recyklovatelný výrobek.

 

 


26.05. 2016 10:01

Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 - dekory Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 - složení

Články Objev Podlahy

Objev Podlahy -

Vinylová podlaha Amorim Premier Real, dostupný luxus pro váš domov

V tomto článku se dozvíte všechny důležité informace o portugalské vinylové podlaze Amorim Premier Real, která se řadí mezi ty luxusnější na českém trhu. Jedná se o jedny z nejžádanějších a nejoblíbenějších podlah. Vinylová podlaha se vyrábí z polyvinylchloridu, což mnozí znají pod zkratkou PVC. Samotná podlaha se skládá z několika různých vrstev, je heterogenní, ale s odlišnými specifiky. Tuto podlahu můžete volně položit plovoucím způsobem nebo celoplošně lepit. Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Dřevěné mozaiky - to je vůně dřeva a Orientu ve vašem interiéru

Stavíte dům, plánujete rekonstrukci bytu či vlastní kanceláře a přemýšlíte, čím interiér prostoru ozvláštnit? Dřevo je jedním z materiálů, který je nadčasový, kvalitní a především působí velice útulně a příjemně v jakémkoliv provedení. Pokud ale toužíte po dřevě s příběhem a tajemstvím, vylepšete svůj domov luxusními obklady z lodního dřeva z Dálného východu. Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Dřevěné podlahy Boen DesignWood

Pořízení dřevěné podlahy je možné bezpochyby ohodnotit jako šťastné rozhodnutí. Existuje jich však celá řada druhů, a proto by měl zákazník vždy vědět, který typ je pro něho ideálním řešením. Zobrazit článek >