Vybíráme nové podlahy do kuchyně

Možná si pořizujete nové bydlení, nebo jste dospěli k názoru, že je na čase pustit se do rekonstrukce kuchyně. Začněte od podlahy, a to doslova. A jakou podlahu do kuchyně vybrat? Nejvhodnější jsou laminátové i PVC podlahy. Mají vlastnosti, které jsou pro podlahu v kuchyni žádoucí.

Laminátové podlahy do kuchyně

Je třeba si uvědomit, že kuchyně je namáhaným prostorem, což musíte zohlednit při výběru nové podlahy. Pro tyto účely se báječně hodí laminátové podlahy, jejichž konstrukce jsou velmi tvrdé a odolné proti odření a poškrábání. A sami jistě víte, že při přípravě pokrmů, ale i dalších činnostech, může při výběru neodolné podlahy dojít k jejímu poškození velmi snadno.

Laminátové podlahy jsou odolné i proti běžných chemikáliím používaným v domácnostech. Dále vás potěší dlouhá životnost, stálý vzhled, ale také jednoduchá pokládka, kterou zvládne i šikovnější laik. Pokládka laminátové podlahy se totiž obejde bez kytování či lakování. Bude se vám zamlouvat rovněž nízká cena.

PVC podlahy do kuchyně

A co PVC podlahy? I ty jsou do kuchyně vhodné a cena vás opět příjemně překvapí. Navíc se vyrábí v mnohých designech, takže snadno sladíte podlahu se zbytkem kuchyně.

PVC podlaha se vyznačuje pružným povrchem, který zajistí její mechanickou odolnost. Hospodyňky ocení také její nenáročnou údržbu. Můžete ji omýt navlhčeným hadrem či vysát vysavačem.

Z dalších oblíbených vlastnosti PVC podlahy to jsou zvuková izolace, možnost podlahového vytápění a tento druh podlahy vyhovuje i alergikům.

Nakupujte u seriózních prodejců

Ať už kupujete jakékoliv podlahy do kuchyně či kamkoliv jinam, dbejte na to, abyste je nakupovali u seriózních prodejců, kteří vám zaručí jejich kvalitu. Vhodnou volbou je například společnost Plancher, mající na našem trhu již delší tradici.


18.03. 2014 21:14

Články Objev Podlahy

Objev Podlahy -

Lepené vinylové podlahy Gerflor Virtuo Classic 55, to pravé do každé místnosti

Na trhu se objevuje inovovaná kolekce celoplošně lepených vinylových dílců Gerflor Virtuo Classic 55, která vychází z původní kolekce Insight. Co lze od této vinylové podlahy očekávat? Významným rysem je tuhá konstrukce podlahy, která má celkovou tloušťku 2,5 mm. Díky tomu je lepená vinylová podlaha Gerflor Virtuo Classic 55 maximálně odolná. Potěší také užitná třída 33/42, která je vhodná i do prostor nesoucí specifikaci semi-contract... Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Laminátové plovoucí podlahy Egger – výprodej zásob a výběhových kolekcí

Říkáte si, proč si někdo při rozhodování o výběru podlahové krytiny vybere laminátovou plovoucí podlahu? Důvodů je hned několik. V první řadě jde o oblíbený poměr: cena – výkon. Nemusíte sáhnout nijak hluboko do kapsy a přitom získáte kvalitní podlahovou krytinu...Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

7 hlavních výhod odnímatelných samolepících vinylových podlah Gerflor Virtuo Adjust 55

Přinášíme vám unikátní výčet všech důvodů, proč si zamilujete samolepící vinylovou podlahu Gerflor Virtuo Adjust. Virtuo Adjust 55 je název výrobní řady luxusních a velice odolných samolepících vinylových dílců od francouzské firmy Gerflor. Jedná se o pružný materiál užitné třídy 33/42 (pro obytné i komerční prostory) se strukturovaným matným povrchem, perfektního vzhledu, umožňující velice rychlou pokládku (třeba i svépomocí) ale i snadnou demontáž podlahy...Zobrazit článek >