Lepené vinylové podlahy Gerflor Virtuo Classic 55, to pravé do každé místnosti

Doba letí neustále vpřed. Vznikají nové materiály, sofistikovanější řešení a hlavně také lepší technologie. V některých oborech to je znát více, v jiných méně. Každopádně i v oblasti vinylových podlah se dějí věci.

 

Na trhu se objevuje inovovaná kolekce celoplošně lepených vinylových dílců Gerflor Virtuo Classic 55, která vychází z původní kolekce Insight. Co lze od této vinylové podlahy očekávat? Významným rysem je tuhá konstrukce podlahy, která má celkovou tloušťku 2,5 mm. Díky tomu je lepená vinylová podlaha Gerflor Virtuo Classic 55 maximálně odolná. Potěší také užitná třída 33/42, která je vhodná i do prostor nesoucí specifikaci semi-contract. Jedná se tedy o vinylovou podlahu, která si poradí i s vysokou zátěží provozu.

 

Určitě je vhodné věnovat několik slov také pokládce podlahy. V případě vinylové podlahy Gerflor Virtuo Classic 55 je vyžadována pokládka celoplošným lepením. Jednotlivé dílce lze řezat ostrým nožem, takže je vše uzpůsobené snadné pokládce.

 

Jednotlivé dílce jsou od sebe pěkně oddělené, protože mají zkosené hrany. Dílce jsou navíc opatřeny transparentní nášlapnou vrstvou silnou 0,55 mm s unikátní úpravou PUR+. Díky tomu je podlaha lépe chráněna proti poškrábání, oděru. Zkrátka vydrží delší dobu jako nová, protože má speciální UV tvrzenou povrchovou úpravu. Z toho plyne i další výhoda. Na vinylovou podlahu už nebudete muset nanášet žádné další ochranné emulze.

Vinylová podlaha, která se hodí i do vlhkých prostor

Jak už jsme psali, vinylová podlaha Gerflor Virtuo Classic 55 je velice odolná. V žádném případě nehrozí drobné oděry, natož prošlápnutí. Podlaha je vyrobená z kvalitních a pevných materiálů za pomocí moderních technologií. Z toho plynou další nesporné výhody. Podlaha si skvěle drží tvar. A teď to vůbec nejdůležitější. Vinyl není toxický, což je v dnešní době, kdy se z mnoha věcí uvolňují do ovzduší různé látky, nesporná výhoda.

 

Vinylová lepená podlaha Gerflor Virtuo Classic 55 je zkrátka vhodnou alternativou téměř do každé místnosti. Vinylová podlaha tohoto typu je voděodolná, takže se skvěle hodí i do kuchyně, koupelny, prádelny a dalších prostor se zvýšenou vlhkostí. Stačí si pouze vybrat z bohaté nabídky realistických dekorů, aby tato vinylová podlaha potěšila nejen svou funkčností, ale i příjemným vzhledem, který vyšperkuje každý interiér.

 

V současné době je velice populární podlahové topení. Proto je zcela logické, že se výrobci snaží udělat podlahové krytiny, které jsou vhodné pro tento typ vyhřívání podlahy. Není se tedy čemu divit, že i v případě vinylové podlahy Gerflor Virtuo Classic 55 je možné využít podlahové topení. Je totiž plně uzpůsobena pro kolísání teplot.

Technické informace

Kód produktu: 0037

Výrobce: Gerflor (Francie)

Celková tloušťka: 2,5 mm

Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm

Váha: 4410g/m2

Rozměry:

Dřevo a): 121,9 x 18,4 cm

Dřevo b): 91,4 x 15,2 cm

Kámen a): 61,0 x 61,0 cm

Kámen b): 61,0 x 30,5 cm

Kámen c): 45,7 x 91,4 cm

Povrchová úprava: PUR+

Třída zátěže: 33-42

Hořlavost: Bfl-s1

Skupina otěruvzdornosti: T

VOC po 28 dnech: < 100 µ/m3

Zvuková izolace: 4 dB

Redukce kročejového hluku: třída C

Skluznost za mokra: R9

Rozměrová stabilita: ≤ 0,15 %

Odolnost vůči bodovému zatížení: ≤0,10 mm

Tepelná vodivost: 0,25 W/(m.k)

Stálobarevnost: stupeň ≥ 6

Vlhké prostory: ANO

Podlahové topení: < 28°C

Elektrostatický náboj: < 2 kV

Záruka pro bytové prostory: 15 let

Počet lamel v balení:

Dřevo: a)15 / b)24 ks

Kámen: a)9 / b)18 / c)8 ks

Obsah balíku:

Dřevo: a)3,37 / b)3,33 m2

Kámen: a) b)3,35 / c)3,34 m2

 


27.02. 2017 11:24

Lepené vinylové podlahy Gerflor Virtuo Classic 55 Lepené vinylové podlahy Gerflor - obývák Lepené vinylové podlahy Gerflor Virtuo Classic 55 - kuchyň Lepené vinylové podlahy Gerflor Virtuo Classic 55 - obývák Lepené vinylové podlahy Gerflor Virtuo Classic 55 - vzorník

Články Objev Podlahy

Objev Podlahy -

Lepené vinylové podlahy Gerflor Virtuo Classic 55, to pravé do každé místnosti

Na trhu se objevuje inovovaná kolekce celoplošně lepených vinylových dílců Gerflor Virtuo Classic 55, která vychází z původní kolekce Insight. Co lze od této vinylové podlahy očekávat? Významným rysem je tuhá konstrukce podlahy, která má celkovou tloušťku 2,5 mm. Díky tomu je lepená vinylová podlaha Gerflor Virtuo Classic 55 maximálně odolná. Potěší také užitná třída 33/42, která je vhodná i do prostor nesoucí specifikaci semi-contract... Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Laminátové plovoucí podlahy Egger – výprodej zásob a výběhových kolekcí

Říkáte si, proč si někdo při rozhodování o výběru podlahové krytiny vybere laminátovou plovoucí podlahu? Důvodů je hned několik. V první řadě jde o oblíbený poměr: cena – výkon. Nemusíte sáhnout nijak hluboko do kapsy a přitom získáte kvalitní podlahovou krytinu...Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

7 hlavních výhod odnímatelných samolepících vinylových podlah Gerflor Virtuo Adjust 55

Přinášíme vám unikátní výčet všech důvodů, proč si zamilujete samolepící vinylovou podlahu Gerflor Virtuo Adjust. Virtuo Adjust 55 je název výrobní řady luxusních a velice odolných samolepících vinylových dílců od francouzské firmy Gerflor. Jedná se o pružný materiál užitné třídy 33/42 (pro obytné i komerční prostory) se strukturovaným matným povrchem, perfektního vzhledu, umožňující velice rychlou pokládku (třeba i svépomocí) ale i snadnou demontáž podlahy...Zobrazit článek >