Když laminátové podlahy, tak pouze laminátové podlahy Pergo a Parador!

Plovoucí laminátové podlahy byly poprvé vyrobeny v roce 1977 ve Švédsku a jejich prodej začal o tři roky později, jedná se tedy o jeden z novějších typů podlahových krytin. Přestože laminátové podlahy měly v době uvedení do prodeje mnoho nedostatků, během let došlo k výraznému zlepšení jejich kvality a dnešní laminátové podlahy jsou tak schopné konkurovat všem ostatním typům podlah. Velikým lákadlem pro zákazníky je nejen nízká cena, ale také možnost vybrat si ze široké škály barev a vzorů.

Plovoucí laminátové podlahy se skládají ze tří vrstev

Laminátové podlahy jsou složeny ze tří vrstev, nejníže položená vrstva je impregnovaná, což má za následek omezení působení vlhkosti a tvarovou stabilitu. Prostřední vrstva je pak tvořena nosnou deskou vyrobenou z dřevěného materiálu. Nejvýše položená vrstva s dekorativní funkcí, která však zároveň podlaze dodává větší odolnost, je vyrobena z pryskyřičné celulózy.

Proč jsou laminátové podlahy tak oblíbené?

Kvalitní laminátové podlahy mají řadu výhod, mezi něž patří:

  • Velice jednoduchá údržba
  • Barevná stálost
  • Vysoká odolnost vůči vytváření
  • Možnost jednoduše vyměnit poškozenou lamelu
  • Odolnost vůči mechanickému poškození
  • Možnost umístění na podlahové topení
  • Široká škála vzorů a barev
  • Možnost použití nejen do bytu či domu, ale i do kanceláře
  • Antistatické a antialergické vlastnosti
  • Nízké pořizovací náklady a vynikající poměr cena/výkon

S instalací podlahy se raději obraťte na profesionály

Pokud máte již s pokládkou podlah nějaké zkušenosti, můžete se pokusit podlahu položit bez odborné pomoci. Pakliže si nicméně nejste zcela jisti procedurou pokládky, neváhejte a obraťte se na profesionály, kteří jsou zárukou perfektního výsledku.

Laminátové podlahy značky Pergo

Pořízení si laminátové podlahy je investicí do budoucnosti, a pokud si tedy chcete dopřát jen to nejlepší, mohly by Vás zaujmout laminátové podlahy Pergo. Díky unikátnímu patentovanému povrchu TitanX Surface jsou totiž podlahy Pergo mimořádně odolné a kvalitní ve všech ohledech. V naší nabídce si můžete vybrat ze široké škály barev či vzorů, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Laminátové podlahy značky Parador

Další přední značkou laminátových podlah je Parador. Laminátové podlahy Parador jsou navrhovány předními světovými designéry, a kromě mimořádné kvality materiálu tak disponují i originálními motivy. Parador tak nabízí obsáhlou škálu laminátových podlah věrně napodobujících masivní dřevo, beton či kámen.

Laminátové pobočky Barkotex – navštivte nás v Praze, Brně nebo Hradci Králové

Pakliže Vás laminátové podlahy zaujaly a chtěli byste se inspirovat jednou z nejširších nabídek kvalitních laminátových podlah, navštivte pobočku společnost Barkotex. Kompletní sortiment laminátových podlah je zákazníkům k dispozici v showroomu společnosti Barkotex v Poděbradské ulici na Praze 9, kde si můžete vybrat z téměř neomezené nabídky různých barev a motivů. Společnost Barkotex má pobočky v Praze či v Brně a v Hradci Králové je zákazníkům i dispozici outletová prodejna, ve které jsou k dostání podlahy za mimořádně nízké výprodejové ceny, a naleznete zde samozřejmě také sekci laminátové podlahy – výprodej.


26.05. 2015 15:58

Laminátové podlahy

Články Objev Podlahy

Objev Podlahy -

Lepené vinylové podlahy Gerflor Virtuo Classic 55, to pravé do každé místnosti

Na trhu se objevuje inovovaná kolekce celoplošně lepených vinylových dílců Gerflor Virtuo Classic 55, která vychází z původní kolekce Insight. Co lze od této vinylové podlahy očekávat? Významným rysem je tuhá konstrukce podlahy, která má celkovou tloušťku 2,5 mm. Díky tomu je lepená vinylová podlaha Gerflor Virtuo Classic 55 maximálně odolná. Potěší také užitná třída 33/42, která je vhodná i do prostor nesoucí specifikaci semi-contract... Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Laminátové plovoucí podlahy Egger – výprodej zásob a výběhových kolekcí

Říkáte si, proč si někdo při rozhodování o výběru podlahové krytiny vybere laminátovou plovoucí podlahu? Důvodů je hned několik. V první řadě jde o oblíbený poměr: cena – výkon. Nemusíte sáhnout nijak hluboko do kapsy a přitom získáte kvalitní podlahovou krytinu...Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

7 hlavních výhod odnímatelných samolepících vinylových podlah Gerflor Virtuo Adjust 55

Přinášíme vám unikátní výčet všech důvodů, proč si zamilujete samolepící vinylovou podlahu Gerflor Virtuo Adjust. Virtuo Adjust 55 je název výrobní řady luxusních a velice odolných samolepících vinylových dílců od francouzské firmy Gerflor. Jedná se o pružný materiál užitné třídy 33/42 (pro obytné i komerční prostory) se strukturovaným matným povrchem, perfektního vzhledu, umožňující velice rychlou pokládku (třeba i svépomocí) ale i snadnou demontáž podlahy...Zobrazit článek >