Dřevěné podlahy – výprodejové i nové kolekce luxusních dřevěných podlah

Chcete-li mít doma ryze přírodní materiály, pak určitě nemůžete zapomenout na volbu podlahové krytiny. Asi nejideálnějším řešením jsou dřevěné podlahy. Je to právě dřevo, které představuje ryze přírodní materiál, který lze využít hned několika způsoby. Asi největší klasikou jsou dřevěné podlahy vyrobené z masivního dřeva. Takovéto podlahy se pokládají za pomocí celoplošného lepení. Mnohdy se ale také dají položit palubní desky na dřevěný rošt a vytvoří tak dojem skvělé přírodní dřevěné podlahy.

Doporučujeme: Dřevěné podlahy od společnosti Barkotex – ověřená společnost s dlouholetou tradicí dodává ty nejlepší podlahy, navíc za dostupné ceny.

Povrch dřevěných podlah

Povrch dřevěných podlah je řešen za pomocí laku, který se nanáší na podlahu ještě předtím, než dochází k jejímu položení. Dřevěné podlahy vypadají díky nátěru hezky a lze je nalakovat přesně v takovém odstínu, který potřebujete. Díky laku se dřevěné podlahy také mnohem lépe uklízejí a jejich údržba je maximálně pohodlná. Podlahovou plochu stačí pouze přejet mopem, který je navlhčený ve vodě smíchané s čisticím prostředkem a máte doma čisto.

Dřevěná podlaha působí doslova hřejivě a vytváří v interiéru spolu s některými dalšími dřevěnými prvky zcela specifickou atmosféru. Obávat se nemusíte ani toho, že by se do vašeho bytu či domu nehodila. Z hlediska svého designového provedení se jedná o maximálně flexibilní typ podlahové krytiny. Obrovskou devízou této podlahy je i její maximální výdrž. V průběhu používání interiéru může dojít pouze k jejímu poškrábání, které lze řešit přebroušením kompletní podlahové plochy anebo jen částí, které byla poškozena.

Pokládka dřevěné podlahy je náročnější

U dřevěné podlahy je zapotřebí se jenom připravit na poněkud časově náročnější pokládku. Ta je zapříčiněna vcelku složitou montáží podlahy. Dřevěná podlaha ve většině provedení také není optimální pro využití podlahového vytápění. Dřevo je izolant a teplo by se tak jen složitě dostávalo na povrch. I v zimním období ale dokáže dřevěná podlaha udržet příjemnou teplotu, a tak se po ní dá často chodit i pouze v ponožkách.

Výprodej dřevěných podlah (akce a slevy)

Sháníte-li kvalitní dřevěné podlahy v akci za výprodejové ceny, doporučujeme společnost Barkotex, jejich skladový areál v Hradci Králové nabízí outletové dřevěné podlahy za velmi dobré ceny.


25.11. 2013 11:26

Články Objev Podlahy

Objev Podlahy -

Lepené vinylové podlahy Gerflor Virtuo Classic 55, to pravé do každé místnosti

Na trhu se objevuje inovovaná kolekce celoplošně lepených vinylových dílců Gerflor Virtuo Classic 55, která vychází z původní kolekce Insight. Co lze od této vinylové podlahy očekávat? Významným rysem je tuhá konstrukce podlahy, která má celkovou tloušťku 2,5 mm. Díky tomu je lepená vinylová podlaha Gerflor Virtuo Classic 55 maximálně odolná. Potěší také užitná třída 33/42, která je vhodná i do prostor nesoucí specifikaci semi-contract... Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Laminátové plovoucí podlahy Egger – výprodej zásob a výběhových kolekcí

Říkáte si, proč si někdo při rozhodování o výběru podlahové krytiny vybere laminátovou plovoucí podlahu? Důvodů je hned několik. V první řadě jde o oblíbený poměr: cena – výkon. Nemusíte sáhnout nijak hluboko do kapsy a přitom získáte kvalitní podlahovou krytinu...Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

7 hlavních výhod odnímatelných samolepících vinylových podlah Gerflor Virtuo Adjust 55

Přinášíme vám unikátní výčet všech důvodů, proč si zamilujete samolepící vinylovou podlahu Gerflor Virtuo Adjust. Virtuo Adjust 55 je název výrobní řady luxusních a velice odolných samolepících vinylových dílců od francouzské firmy Gerflor. Jedná se o pružný materiál užitné třídy 33/42 (pro obytné i komerční prostory) se strukturovaným matným povrchem, perfektního vzhledu, umožňující velice rychlou pokládku (třeba i svépomocí) ale i snadnou demontáž podlahy...Zobrazit článek >