Dřevěné podlahy Boen DesignWood

Pořízení dřevěné podlahy je možné bezpochyby ohodnotit jako šťastné rozhodnutí. Existuje jich však celá řada druhů, a proto by měl zákazník vždy vědět, který typ je pro něho ideálním řešením. 

Různé typy dřevěných podlah

Značné popularitě se těší vícevrstvé dřevěné podlahy, jež sestávají ze dvou nebo tří vrstev. Dvouvrstvé podlahy je možné chápat jako jakési vylepšení běžných parket, přičemž se lepí celoplošně. Vyznačují se protitahem a větší stabilitou v porovnání s klasickými vlysy. Předností je i vyšší konstrukční výška. Další typ dřevěných podlah představují masivní prkna, jež jsou velmi často dubová. Povrch je upraven pomocí tvrdého voskového oleje. Jiné řešení představují dřevěné parkety rozličných rozměrů a šířek..

Přednosti dřevěných podlah Boen DesignWood

Prověřenou volbu představují třívrstvé dřevěné podlahy Boen DesignWood. Ty se chlubí technologií Boen X-press, která dovoluje snadnou a rychlou montáž. Díky zřetelnému zacvaknutí máte jistotu, že jsou desky řádným způsobem spojeny. Majitel si může vybrat, jestli upřednostní pokládku plovoucím způsobem nebo lepením, jedná se o ideální řešení pro podlahové topení.

Dřevěné podlahy Boen DesignWood se chlubí jednoduchou údržbou

Při výběru dřevěné podlahy by měli budoucí majitelé klást důraz primárně na přirozený vzhled dřeva a jednoduchou údržbu podlahy. Především u olejovaných dřevěných podlah bývají se splněním druhého kritéria někdy poněkud problémy. Některé dřevěné podlahy Boen DesignWood se ovšem mohou pochlubit tím, že disponují patentovanou moderní technologií LIVE PURE. Její zásluhou je na povrchu podlahy ultra matný lak, jenž má podlahu chránit před prachem, špínou a různými tekutinami. Přesto podlaha působí přirozeným dojmem, jako by byla vyrobena ze surového dřeva. S touto technologií se lze střetnout u dekorů DUB SUPER FINALE a DUB BÍLÝ SUPER CONCERTO.

Dekory dřevěných podlah Boen DesignWood

Kromě výše zmíněných je možné najít v nabídce dřevěných podlah ještě pět dalších dekorů. Jedná se o 3 lamelu v dubové variantě DUB FINALE, jejíž saténový lak zajistí podlaze hedvábný vzhled. Prkno DUB ANIMOSO přispěje k tomu, že prkenná podlaha získá na decentní povaze, navíc je odolná proti poškrábání. Značné oblibě se v posledních letech těší bílý matný lak, když vybírat lze z dekorů DUB BÍLÝ CONCERTO a JASAN MERCATO. Dominantním a současně elegantním dojmem osvěží interiér dekor DUB ARIZONA.

Dřevěné podlahy Boen DesignWood představují vhodnou volbu i kvůli své dlouhé životnosti. Z vizuálního pohledu se potom jedná o jednu z nejlepších možností, kterou lze pro interiér vybrat, protože tyto podlahy jsou skutečně vzhledově krásné a působí ideálním dojmem.

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme i tam.

 

Více informací a inspiraci najdete na:  https://www.svetpodlah.cz/


02.08. 2019 09:11

Boen Boen 1

Články Objev Podlahy

Objev Podlahy -

Dřevěné podlahy Boen DesignWood

Pořízení dřevěné podlahy je možné bezpochyby ohodnotit jako šťastné rozhodnutí. Existuje jich však celá řada druhů, a proto by měl zákazník vždy vědět, který typ je pro něho ideálním řešením. Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Masivní a vícevrstvé dřevěné podlahy : dostupný luxus pro váš interiér

Chystáte se rekonstruovat svůj byt nebo stavíte dům? Dříve či později před vámi vyvstane otázka, jakou zvolit podlahu. Vneste do interiéru dotek přírody a pořiďte si na zem dřevěnou podlahu, která je vhodná i pro celoplošné lepení k podkladu. Dřevěná podlaha má nejen své výhody, ale i úskalí. Odhalme si fakta o dřevěných podlahách. Dřevěné podlahy vám při správné údržbě ... Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Geflor - krása vinylových podlah

Vinyl je v podstatě odlišný obchodní název pro PVC. Jedná se tedy o syntetický materiál, který má v praxi řadu výhod. Které to jsou? Podlahy charakterizuje především dlouhá životnost. Vinyl je odolný vůči vlhkosti, díky tomu může být použit prakticky v libovolném prostředí. A to i tam, kde se kladou vyšší nároky na hygienu. Jedná se o materiál umělý, který „nechutná“ například roztočům. Nedrží se v něm ani plísně, podlahové krytiny z vinylu tak mohou mít v domácnosti i alergici.Zobrazit článek >