7 hlavních výhod odnímatelných samolepících vinylových podlah Gerflor Virtuo Adjust 55

Přinášíme vám unikátní výčet všech důvodů, proč si zamilujete samolepící vinylovou podlahu Gerflor Virtuo Adjust.

Virtuo Adjust 55 je název výrobní řady luxusních a velice odolných samolepících vinylových dílců od francouzské firmy Gerflor. Jedná se o pružný materiál užitné třídy 33/42 (pro obytné i komerční prostory) se strukturovaným matným povrchem, perfektního vzhledu, umožňující velice rychlou pokládku (třeba i svépomocí) ale i snadnou demontáž podlahy.

Technické informace:

·        celková tloušťka 4 m

·        0,55 mm silná nášlapná vrstva s vrstvou PUR+ odolnou proti opotřebení

·        dvě kompaktní vrstvy vyztužené sklovláknitou mřížkou

·        spodní nylonová podložka, na kterou je nanesené lepidlo

Rozměry: Dřevo: 91,4 x 18,4; Kámen: 61 x 30,5

·        Povrchová úprava: PUR+

·        Počet lamel v balení (ks): Dřevo: 8; Kámen: 10

·        Obsah balíku (m2): Dřevo: 1,79; Kámen: 1,86

·        Zvuková izolace : dB 4

·        Redukce kročejového hluku: třída B

·        Skluznost za mokra: třída R9

·        Rozměrová stabilita: ≤ 0,15

·        Odolnost vůči bodovému zatížení: ≤0,10

·        Tepelná vodivost: W/(m.k) 0,25

·        Stálobarevnost: stupeň ≥ 6

·        Vlhké prostory: OK

·        Podlahové topení: OK - T° < 28°C

·        Elektrostatický náboj: kV < 2

·        Záruka pro bytové prostory: let 15

Snadná a rychlá pokládka

Velice rychlá a bezprašná pokládka nevyžadující použití žádného dalšího lepidla. Dílce jsou totiž na spodní straně opatřeny hustým lepidlem citlivému na tlak (po odstranění dílce, nezanechává zbytky lepidla na podkladu). Řezání obyčejným nožem s odlamovací čepelí, což je v podstatě také jediný nástroj, který budete potřebovat.

·        Vhodný povrch - Nejlepší povrch pro pokládku je samozřejmě rovný (≤ 5 mm na 2 metrech), tvrdý, pevný, suchý (bez vzlínající vlhkosti), čistý, hladký a bezprašný. Výrobce Gerflor nedoporučuje při instalaci podlahy použití žádných podložek.

Ideální pro renovace

Materiál se dá položit i na původní dlažbu, pokud mezi jednotlivými dlaždicemi nejsou spáry větší než 4 mm.

Odolnost proti vodě

Tato vinylová podlaha je určená do všech místností v bytě včetně kuchyně a koupelny. Své využití nalezne i v komerčních prostorech díky užitné třídě 42.

Vzhled

Každý dekor v kolekci Virtuo Adjust 55 je opatřen matnou strukturou a efektním zkosením hran na všech stranách každého vinylového dílce. Dílce jsou vyráběny ve formátech dlaždic i prken.

Údržba

Vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 se díky speciální PUR+ vrstvě velice snadno čistí a nevyžaduje žádnou zvláštní aplikaci dalších drahých ochranných emulzí.

Přemístitelnost

Odnímatelná vinylová podlaha se dá odlepit a (díky hustému lepidlu) znovu nalepit; lze tak snadno vyměnit třeba špatně nalepený nebo poškozený vinylový dílec uprostřed místnosti a to bez nutnosti rozebrání okolních dílů.

Šetrný k přírodě

Odnímatelný vinyl Gerflor Virtuo Adjust 55 je 100% recyklovatelný výrobek.

 

 


26.05. 2016 10:01

Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 - dekory Samolepící vinylová podlaha Gerflor Virtuo Adjust 55 - složení

Články Objev Podlahy

Objev Podlahy -

Lepené vinylové podlahy Gerflor Virtuo Classic 55, to pravé do každé místnosti

Na trhu se objevuje inovovaná kolekce celoplošně lepených vinylových dílců Gerflor Virtuo Classic 55, která vychází z původní kolekce Insight. Co lze od této vinylové podlahy očekávat? Významným rysem je tuhá konstrukce podlahy, která má celkovou tloušťku 2,5 mm. Díky tomu je lepená vinylová podlaha Gerflor Virtuo Classic 55 maximálně odolná. Potěší také užitná třída 33/42, která je vhodná i do prostor nesoucí specifikaci semi-contract... Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

Laminátové plovoucí podlahy Egger – výprodej zásob a výběhových kolekcí

Říkáte si, proč si někdo při rozhodování o výběru podlahové krytiny vybere laminátovou plovoucí podlahu? Důvodů je hned několik. V první řadě jde o oblíbený poměr: cena – výkon. Nemusíte sáhnout nijak hluboko do kapsy a přitom získáte kvalitní podlahovou krytinu...Zobrazit článek >

Objev Podlahy -

7 hlavních výhod odnímatelných samolepících vinylových podlah Gerflor Virtuo Adjust 55

Přinášíme vám unikátní výčet všech důvodů, proč si zamilujete samolepící vinylovou podlahu Gerflor Virtuo Adjust. Virtuo Adjust 55 je název výrobní řady luxusních a velice odolných samolepících vinylových dílců od francouzské firmy Gerflor. Jedná se o pružný materiál užitné třídy 33/42 (pro obytné i komerční prostory) se strukturovaným matným povrchem, perfektního vzhledu, umožňující velice rychlou pokládku (třeba i svépomocí) ale i snadnou demontáž podlahy...Zobrazit článek >